Шановні друзі та колеги! Рятуйте життя не лише вдягаючи білі халати, а й зручно влаштувавшись у донорському кріслі!

Безымянный

6 серпня вся світова спільнота відзначатиме Міжнародний день «Лікарі Світу за мир». Ця дата служить нагадуванням про роль лікарів в боротьбі за мир і в запобіганні війни.

Всі медичні працівники, які цього дня завітають до Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» на донацію плазми крові, гарантовано отримають пам’ятні подарунки!

Давайте цей день відзначимо разом доброю справою! Давайте продемонструємо суспільству, що порятунок життя – це поклик душі, а не вимога професії!

Завдяки донорській плазмі крові виготовляються вкрай важливі для життя людей ліки. Це альбуміни та імуноглобуліни. Саме вони використовуються під час поранень, аварій та катастроф, при різного роду орфанних захворювання, при збереженні вагітності, підтримці породілль та новонароджених, для зміцнення імунітету онкологічно хворих тощо.

Харківський обласний центр заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» працює за адресою: м. Харків, віл. Академіка Павлова, 271 (ліва частина приміщення) з 8.00 до 18.00 (донори приймаються до 17.00).

Приходьте ми вже чекаємо на вас! До зустрічі!