Корисні властивості меду

мед

Бджоли живуть на Землі уже більше 60 тисяч років! Тому мед можна сміливо вважати прадавнім натуральним продуктом. Склад меду: 78% – це різні цукри (глюкоза, мальтоза, сахароза); 20% – вода, 2% – мінеральні солі. Ароматний бджолиний продукт містить  корисні для людського організму мікроелементи: йод, залізо, калій, кальцій, фосфор, магній. Окрім цього мед багатий вітамінами В2 і В6, фолієвою і пантотеновою кислотами, які підвищують тонус організму.

Мед має  противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості. Завдяки такій дії меду можна швидко загоїти опіки, порізи, рани.

Мед служить ефективним антисептичним засобом.  Мед корисний при простудних захворюваннях – він знімає закладеність носа, допомагає лікувати кашель.

Вживання меду поліпшує якість крові, так як він не дозволяє поширюватися вільним радикалам. Гречаний мед призначають при низькому гемоглобіні – цей сорт містить високий відсоток заліза.

Хворі на цукровий діабет  із задоволенням вживають мед, замінюючи  небезпечний для них цукор.

Завдяки бджолиному меду відновлюється імунітет людини – за рахунок високого вмісту амінокислот нормалізується обмін речовин.

Також мед сприяє поліпшенню травлення, здатний нормалізувати кислотність шлункового соку.

Мед можна назвати енергетичним допінгом – його доцільно вживати спортсменам, дітям, а також тим, хто  виконує тяжку фізичну роботу.

Мед заспокоює і забезпечує хороший сон: досить випити на ніч трохи теплої води або трав’яного відвару з ложкою меду.

На жаль, мед є досить сильним алергеном, тому не можна його вживати тим, у кого спостерігається алергія. З обережністю необхідно вживати мед хворим на  цукровий діабет.

Як правильно вживати мед ?Для дорослих добова доза становить 1-2 столових ложки, для дітей – 1 або 2 чайних ложки. Найкраще просто з’їдати ложечку-другу чистого меду, можна запивати його теплою водою або чаєм, в крайньому випадку – розчиняти в теплій воді або теплому чаї (молоці), але ні в якому разі не можна заливати мед окропом! При температурі вище 40 градусів цей продукт втрачає  свої цілющі властивості.

Мед добре засвоюється з фруктами, овочами, з молоком і молокопродуктами.  Ідеальний щоденний сніданок – каша з медом та маслом, сир з медом чи канапки з житнім хлібом, маслом, сиром та медом.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад – мед принесе вам здоров’я, красу і задоволення!