Оновлена інформація про реєстрацію спалаху у Дергачівському ліцеї

123

Станом на 23.11.2020 кількість хворих становить 43 особи, з них 42 учня та 1 вчитель. Нових випадків захворювань серед учнів та персоналу комунального закладу «Дергачівський ліцей №3» Дергачівської районної ради не зареєстровано.

За даними комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Дергачівського району» Дергачівської районної ради всі захворілі перебувають на амбулаторному лікуванні, стан їх задовільний.

За результатами подвірних обходів проведених фахівцями Дергачівської міжрайонної філії нашої установи спільно з медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Дергачівського району» Дергачівської районної ради захворілих не виявлено.        20.11.2020 проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС Дергачівської районної ради.

За результатами лабораторного обстеження хворих та дослідження харчових продуктів, змивів з об’єктів зовнішнього середовища збудник інфекційного захворювання не виявлено. Обстеження хворих продовжується.

Одна (з комунального водогону) з двох проб води, відібраних у ліцеї за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження не відповідає вимогам Держаних санітарних норм і правил.

Навчально-виховний процес для учнів початкової школи відновлено з проведенням огляду учнів перед початком занять медичним працівником, харчоблок не працює.

Протиепідемічні заходи тривають.