Оновлена інформація про реєстрацію спалаху в Дергачівському ліцеї

inf_24_03_16

Станом на 30.11.2020 нових випадків захворювань серед учнів та персоналу комунального закладу «Дергачівський ліцей №3» Дергачівської районної ради не зареєстровано. Всі захворілі закінчили амбулаторне лікування,  виписані у задовільному стані з діагнозом гастроентероколіт  невстановленої етіології.

За результатами бактеріологічних досліджень хворих та  контактних  збудники кишкових інфекцій не виділені. Медичне спостереження за контактними дітьми  та персоналом закінчено.

Санітарно-мікробіологічні дослідження харчових продуктів та готових страв, змивів з об’єктів зовнішнього середовища та  води питної бутильованої відповідають НД за мікробіологічними показниками. Проба води з комунального водогону не відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил. Дослідження води з комунального водогону також не виявили антиген ротавірусу та антиген вірусу гепатиту А. Продовжуються лабораторні дослідження води питної на ентеровіруси.

Ймовірною причиною виникнення спалаху вірогідно було вживання недоброякісних харчових продуктів. Обставини, що сприяли виникненню спалаху – неналежний санітарний стан харчоблоку, порушення товарного сусідства продуктів харчування, термінів та правил їх зберігання.

Джерело інфекції та фактор передачі не встановлено.