Спалах гострої кишкової інфекції серед учасників фестивалю-конкурсу «Перлина Кам’янця»

Безымянный

За інформацією Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» серед учасників Всеукраїнського дитячо – молодіжного фестивалю-конкурсу «Перлина Кам’янця» зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції. Фестиваль проходив 19.11.2016 -21.11.2016 року у м. Кам’янець-Подільський, в якому приймало участь більше тисячі осіб з 19 областей України, у тому числі діти танцювального ансамблю «Холд зе Рітм» з м. Валки Харківської області.

За медичною допомогою із симптомами гострої кишкової інфекції звернулось 105 осіб, у тому числі 14 учасників від Харківської області, які знаходились на стаціонарному лікуванні у м. Кам’янець-Подільському з 22.11.2016 по 24.11.2016.

Згідно даних епідеміологічного анамнезу хворі пов’язують захворювання з харчуванням у готельно – ресторанному комплексі «Ксенія» у м. Кам’янець-Подільський та вживанням страв, виготовлених з курятини та яєць.

25.11.2016 учасники танцювального ансамблю «Холд зе Рітм» повернулись до м. Валки, всі хворі госпіталізовані до КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» для подальшого лікування. Активно виявлено та госпіталізовано ще одного хворого.
З метою недопущення розповсюдження інфекції на території Валківського району, за місцем проживання учасників танцювального ансамблю «Холд зе Рітм» організовані профілактичні та протиепідемічні заходи, за контактними встановлено медичне спостереження.