Оперативна інформація про спалах інфекційних захворювань серед учасників фестивалю – конкурсу «Перлина Кам´янця»

палата

Станом на 29.11.2016 нових випадків захворювань серед дітей та дорослих танцювального ансамблю «Холд зе Рітм» з м. Валки Харківської області, які приймали участь у Всеукраїнському дитячо – молодіжному фестивалі-конкурсі «Перлина Кам´янця» не зареєстровано. Хворі продовжують лікування у КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня», стан їх задовільний.

За інформацією ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» у 10 осіб з 14, які знаходились на стаціонарному лікуванні у м. Кам´янець-Подільському при лабораторному дослідженні виявлено збудник шигельозу (шигела Зонне).

За результатами лабораторних досліджень проведених у м. Кам’янець-Подільський: у 4-х контактних виділено Enterobacter aerogenes, у 2-х – Citrobacter frendii, у 1 – Klebsiella pneumoniae, у 19 – результати негативні; у м. Валки: у 2-х контактних – результати негативні.

Фахівцями Валківського районного лабораторного відділення Нововодолазької міськміжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» спільно з лікувально-профілактичною мережею продовжуються щоденне медичне спостереження за контактними та лабораторні дослідження матеріалу від хворих та контактних.
Протиепідемічні заходи тривають.