ЛІСТЕРІОЗ

clip_image002

У Харківській області у листопаді 2016 року зареєстровано захворювання на лістеріоз породіллі та її новонародженої дитини.

Лістеріоз залишається проблемою для всього світу, ВООЗ періодично інформує про спалахи з серйозними наслідками.

У нашому регіоні щороку реєструється смерть новонароджених від лістеріозного сепсису.

Лістеріоз – природно осередкове захворювання, яке у людини перебігає з поліморфізмом клінічних проявів (гнійний менінгіт, менінгоенцефаліт, пневмонія тощо), у вагітних частіше призводить до викиднів.

Збудником хвороби є лістерія, яка здатна розмножуватися та накопичуватися в продуктах, що зберігаються у побутових холодильниках, за що її називають «мікробом холодильника». Лістерії стійкі до високих концентрацій повареної солі, здатні до розмноження в солоних овочах, молочних та м’ясних продуктах, проте при кип’ятінні гинуть.

Лістеріями інфіковано багато видів гризунів (сірі щури, домові миші), дикі та хижі тварини. Серед свійських тварин найчастіше хворіють вівці, свині, велика рогата худоба, кролі, кури. Кліщі здатні зберігати та передавати лістерії потомству.

Зараження людини відбувається наступними шляхами: харчовим (80%) при вживанні в їжу недостатньо термічно обробленого м’яса, сирого молока, овочів, води та інших продуктів; аерогенним при роботі із соломою, сіном, прибиранні приміщень, де утримувались інфіковані тварини; контактним при догляді за хворими тваринами, їх забої та розборі туш, рідше – при контакті з хворою людиною; трансплацентарним від матері до плоду.

До захворювання схильні усі вікові групи населення незалежно від статі, але переважно особи зі зниженою резистентністю організму, тому групу ризику складають новонароджені, вагітні, люди похилого віку. Можливі професійні захворювання ветеринарних фахівців, робітників м’ясо- і птахокомбінатів, тваринницьких ферм тощо.

Інкубаційний період при лістеріозі триває 2-4 тижні, при харчовій лістеріозній токсикоінфекції – до 1-2 днів. Домінують загальні ознаки інфекційних захворювань (підвищення температури тіла, головний біль, загальна слабкість, діарея).

З метою запобігання захворюванню на лістеріоз необхідно:
– регулярно проводити дератизаційні заходи на об’єктах, у оселях, домашніх господарствах; захищати від гризунів джерела водопостачання;
– овочі зимового зберігання перед вживанням в їжу ретельно мити і піддавати термічній обробці;
– не купувати на стихійних ринках м’ясо, молоко та інші продукти тваринництва;
– дотримуватись правил особистої гігієни, особливо під час робіт у господарстві;
– для захисту від кліщів використовувати репеленти.