І знову БОТУЛІЗМ

гриб

В  Харківській області зареєстровано третій у поточному році  випадок ботулізму з двома постраждалими.

На відміну від попередніх випадків, коли джерелом токсикоінфекції були риба й морепродукти, причиною харчового отруєння на цей раз стали консервовані дикорослі гриби маслюки власного домашнього виготовлення.

Хворі, батько та син (75 та 46 років), мешканці м. Харкова, разом з іншим членом сім’ї вживали  в їжу гриби з банки, яка мала ознаки бомбажа. Задля  попередження негативних наслідків для здоров’я гриби перед вживанням були піддані термічній обробці, але це не дало бажаного ефекту.

На 4 добу в батька, а в сина на 5 добу з’явились симптоми отруєння – нудота, блювота, загальна слабкість, порушення зору, у зв’язку з чим вони були  госпіталізовані до КЗОЗ «Харківська міська лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова», а в подальшому переведені до профільного відділення КНП «Міська клінічна лікарня № 2 ім. проф. О.О. Шалімова» ХМР. Постраждалим введено ботулінічний антитоксин гептавалентний. На теперішній час вони знаходяться в реанімаційному відділенні в тяжкому стані.

На щастя, третій член сім’ї, який вживав гриби разом з постраждалими, не мав серйозних наслідків для здоров’я.

Звертаємо увагу на необхідність негайного звернення за медичною допомогою при перших ознаках харчового отруєння та неприпустимість самолікування.

Про причини, симптоми та профілактику захворювань на ботулізм читайте тут: https://moz.gov.ua/article/health/jak-zapobigti-botulizmu