ВООЗ надала Україні обладнання для безпечного зберігання крові

МОЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization), у рамках співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, надала необхідне нашій країні обладнання для безпечного зберігання крові.

Це – 34 фармацевтичних холодильники, у яких можна зберігати кров, більша частина з них наразі прямує у різні регіони країни.

Банки крові є важливою частиною ефективної системи охорони здоров’я. Ще важливішими вони стають під час війни, коли система переливання крові адаптується до нових реалій.

Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам за активну участь у подоланні викликів, з якими зіштовхнулася сьогодні Україна.

Нагадуємо, міністр охорони здоров’я та Генеральний директор ВООЗ зустрілися в Києві для обговорення потреб у сфері охорони здоров’я.

Довідка: для підтримки медичної евакуації ВООЗ створила три хаби охорони здоров’я на заході України, а також забезпечила умови для безпечної медичної евакуації пацієнтів. Для підготовки та надання спеціалізованої медичної допомоги було розгорнуто понад 50 бригад екстреної медичної допомоги. ВООЗ також надає підтримку Україні в галузях психічного здоров’я, у боротьбі з інфекціями, яким можна запобігти щепленнями, у профілактиці різних видів травм, фінансуванні охорони здоров’я та інших важливих сферах.

Інформація з сайту МОЗ України