Науково-практична конференція, присвячена 130-річчю ДУ “Інститут мікробіології та імунології ім.І.І.Мечнікова НАМН України”

clip_image002

18 травня 2017 року у Харкові відбулася науково-практична конференція «Здобутки та перспективи у боротьбі з інфекційними захворюваннями (мікробіологія, ветеринарія, фармація)» присвячена 130-річчю Державної установи «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечнікова Національної академії медичних наук України».

Конференція проходила на базі Державної установи «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечнікова Національної академії медичних наук України». В ній брали участь провідні вчені міст Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Вінниці та Ізраїлю, а також представники керівного складу Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Урочисте відкриття наукового форуму та першу доповідь «Історія становлення та розвитку Державної установи «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечнікова Національної академії медичних наук України» зробив директор інституту, професор Попов В.М. В своїй доповіді він зазначив, що в інституті нині працює 11 докторів наук, 47 кандидатів наук. Інститут щорічно розробляє до 20проектів науково-дослідних робіт за галузевим планом в тісній співпраці з установами НАН, НАМН, МОЗ України та закладами охорони здоров’я. Інститут є науково-технічним центром та виконує функцію провідної установи за такими науковими напрямками як дослідження проблем загальної і прикладної імунології та питань біологічної безпеки. Координує наукову і методичну роботу на важливих напрямках боротьби з інфекціями.

В пленарних засіданнях доповідались роботи в напрямках медичної мікробіології, імунології, епідеміології.

19 травня відбудеться сумісний Пленум Правління Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського та Харківського відділення Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського, заключне пленарне засідання та затвердження резолюції наукового форуму.