19 моніторів стану пацієнта отримало МОЗ для регіональних фтизіопульмонологічних центрів

МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України отримало 19 моніторів контролю життєво важливих показників пацієнта. Монітори, що фактично дозволяють рятувати життя, потрібні для пацієнтів у важкому стані, які перебувають в палатах інтенсивної терапії та реанімаційних відділеннях.

Обладнання буде передане до Регіональних фтизіопульмонологічних центрів. Ці заклади охорони здоров’я координують надання медичної допомоги пацієнтам із туберкульозом в областях, крім того залучені до лікування легеневих хвороб, зокрема, і COVID-19. У частині з цих закладів  допомагають пораненим під час бойових дій.

Оскільки в результаті повномасшатбної агресії російської федерації частина інфраструктури закладів знищена, отримане обладнання буде використано для відновлення їхнього функціонування.

Монітори придбані коштом Глобального фонду для реалізації механізму реагування на COVID-19 в межах виконання програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні».

 Інформація з сайту МОЗ України