Про виїзне практичне заняття

clip_image002

24.05.2016 на базі Чугуївської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» відбулося виїзне практичне заняття з дезінфекційними бригадами відділень дезінфектології. До заходу були залучені фахівці Чугуївської міськміжрайонної, Харківської районної, Краснокутської міжрайонної філій та відділення дезінфектології ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України».

В ході заходу відпрацьовані практичні навики з питань організації та проведення заключної дезінфекції в осередках інфекційних захворювань різної нозології, роботи на дезінфекційній камері.

До уваги юридичних осіб та громадян! Відділеннями дезінфектології ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» , Харківської міської філії та філій районів області проводяться профілактичні дезінфекційні заходи по знищенню збудників інфекційних хвороб (дезінфекція) на об’єктах середовища життєдіяльності людини та переносників інфекційних хвороб : комах-дезінсекція та гризунів-дератизація. Профілактичні заходи проводяться на платній основі за тарифами, встановленими постановою КМУ від 27.08.2003 № 1351 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються
за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби».

Ми маємо багаторічний досвід робіт, висококваліфікованих фахівців, володіємо сучасними знаннями та навичками щодо проведення профдезробіт, забезпечуємо дотримання вимог нормативних актів санітарного законодавства, гарантуємо безпеку та якість.

Детальніше за тел.відділення дезінфектології: 3150143