Уряд представив проєкт Плану відновлення системи охорони здоров’я

МОЗ

План включає перелік заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України, пропозиції щодо пріоритетних реформ та стратегічних ініціатив, перелік нормативно-правових актів, прийняття і реалізація яких є необхідними для ефективного відновлення та розвитку України у воєнний і післявоєнний періоди.

План відновлення системи охорони здоров’я є частиною глобального плану відбудови України в післявоєнний період.

Головною метою Плану є не просто відбудова знищених чи зруйнованих об’єктів, а кардинальна трансформація держави у нову європейську країну на принципах зеленої економіки.

План відновлення матиме два виміри: параметричний і регіональний.

Міністерство охорони здоровʼя закликає експертів, науковців громадськість та бізнес взяти участь в коментуванні проєкту Плану відновлення системи охорони здоров’я України.

Ознайомитися з ним можна за посиланням.

Надсилайте коментарі на адресу Uarecoveryplan@gmail.com до 1 вересня 2022 року, в темі листа обов’язково зазначте назву робочої групи та автора коментаря.

Довідка: Проєкт Плану відновлення та модернізації України розроблений Національною радою з відновлення України від наслідків війни, яка створена відповідно до Указу Президента від 21 квітня 2022 року № 266/2022. План відновлення напрацьовано в рамках 24 робочих груп.

Інформація з сайту МОЗ України