Поповнення у рядах епідеміологів

інт

У серпні 2022 року розпочався очний цикл інтернатури за спеціальністю «Епідеміологія» на базі нашої установи. До числа епідеміологів відповідно до наказу ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ України» від 28.07.2022 №194-О-ВС «Про навчання в інтернатурі випускників Харківського національного медичного університету у  2022 році» зараховано 13 лікарів – інтернів.

1 серпня 2022 року в офлайн-режимі на базі Харківської міської філії нашої установи відбулась зустріч кураторів проходження інтернатури з лікарями – інтернами.

На зустрічі обговорювались питання організації роботи відповідно до положень Статуту, структура та завдання епідеміологічної служби.

Основним завданням інтернатури буде підвищення рівня практичної підготовки випускників ХНМУ, їх професійної готовності до самостійної лікарської діяльності.

Метою навчання є оволодіння теоретичними основами епідеміології як загальномедичної науки, засвоєння методів епідеміологічної діагностики, вивчення заходів профілактики інфекційних захворювань, а також засобів попередження можливих епідеміологічних наслідків надзвичайних ситуацій.

Окрема увага приділена ролі Центрів контролю та профілактики хвороб у сучасних умовах громадського здоров’я за стандартами євроінтеграції, подальша перспектива у сфері забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та оцінки ризиків стану здоров’я населення.