Про участь у тренінгу «Міжнародні медико-санітарні правила та глобальна безпека в сфері охорони здоров’я»

11

За підтримки проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» з 13.03.2023 розпочато очно- навчальний курс «Міжнародні медико-санітарні правила та глобальна безпека в сфері охорони здоров’я», в якому бере участь фахівець ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Кондратенко Олена.

До участі у тренінгу залучені представники Міністерства охорони здоров’я України, Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та 21 обласних (міської)  центрів контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

Курс складається з трьох модулів і проходитиме у онлайн форматі, очному етапі та у вигляді самостійної теоретичної підготовки. За тиждень  слухачі ознайомилися з функціонуванням Міжнародних медико-санітарних правил (ММСП) під час пандемії COVID-19, підходами до посилення глобальної безпеки в галузі охорони здоров’я шляхом інтегрування вимог ММСП у національні системи охорони здоров’я, організацію швидкого реагування на спалах інфекційного захворювання.

Очний етап проходитиме у м. Краків, Республіка Польща з 20.03 по 24.03.2023 з відпрацюванням практичних навичок швидкого реагування на небезпеки міжнародного рівня.