День головного лікаря

narada_02_12_15

7 червня 2017 року завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Карлова Т.О.  прийняла участь в нараді з головними лікарями закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області.

Нарада проведена управлінням охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та проходила на базі КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Сіроштан Г.М.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень виступила з доповіддю про результати моніторингових відвідувань закладів охорони здоров’я з питань імунопрофілактики за I квартал 2017 року.

У доповіді висвітлений перелік діючих законодавчих документів з питань імунопрофілактики. Акцентовано увагу на порушеннях, виявлених у ході моніторингових відвідувань. Обговорені шляхи усунення виявлених порушень з метою забезпечення безпеки проведення профілактичних щеплень та недопущення виникнення несприятливих подій після імунізації, обумовлених порушеннями санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму.