Вшануємо пам’ять

29 березня 2023 року на 87 році життя відійшов у вічність Слабун Володимир Олександрович – Заслужений лікар України, колишній головний державний санітарний лікар Ізюмського району.

Слабун В.О. пропрацював в санепідслужбі понад 40 років.

Володимир Олександрович народився 12 листопада 1935 року в селі Нурово Балаклійського району. Закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю «Санітарія». З липня 1967 року працював лікарем з комунальної гігієни Ізюмської центральної районної лікарні. У серпні того ж року став виконуючим обов’язки головного лікаря Ізюмської міської санітарно-епідеміологічної станції. А в 1972 році Слабуна В.О. призначили головним лікарем Ізюмської районної СЕС. На цій посаді він пропрацював аж до 2000-х років.

Володимир Олександрович – лікар вищої категорії, Почесний громадянин м. Ізюм, учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. За сумлінну працю і високі організаторські здібності був нагороджений значком «Відмінник охорони здоров’я», медаллю «Ветеран праці».

Колектив ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати чуйної та доброї людини, принципового керівника, відданого своїй справі.