Починається щорічний загальнонаціональний тиждень безпеки дорожнього руху

дор рух

З 15 до 21 травня 2023 року в Україні у рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який відбудеться відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Усі заходи проводитимуться з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, зокрема дотримання алгоритму дій під час «Повітряної тривоги». Тиждень буде присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості та молодіжної конференції «Безпека на дорозі». Проводитиметься презентація та оголошення початку VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Долучитися можна на сайті МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» https://dopomogadtp.com/, розділ «Конкурс».

Запланований старт проєкту з навчання домедичної допомоги «Знаємо та діємо», навчання навичкам домедичної допомоги педагогічних працівників ДУ «Школа супергероїв» та загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя».

В рамках національного проєкту «Безпечна країна». 17.05.2023 в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти усіх регіонів проводитиметься національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Запланований комплекс заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі, заходи для водіїв транспортних засобів, керівників автотранспортних підприємств, пішоходів.

Додаткову інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел: