Міжнародний день без дієт

без дієт

6 травня у світі відзначався Міжнародний день без дієт. Його заснувала директорка британської групи «Diet Breakers» Мері Еванс Янг у 1992 році. Свого часу британка стала жертвою анорексії. Втім їй вдалося подолати цей небезпечний стан.  Сьогодні Мері Янг відома пропагандистка здорового способу життя без дієт. Ініціатива британки знайшла відгук у  багатьох  країнах світу. Це день – привід ще раз замислитися над своїм харчуванням та зрозуміти, що бути здоровим та гарно виглядати допомагають не дієти, а дотримання правил здорового харчування.

Дієта, в перекладі з грецької мови,  означає спосіб життя, правильний режим харчування. Дотримуючись певних правил прийому їжі, людина може не тільки попередити появу захворювань, але і позбутися від уже придбаних. Існують різноманітні  види дієт: лікувально-профілактичні (їх 15, призначені для хворих людей, їх призначає лікар за медичними показами); дієти для схуднення (низькокалорійні, низьковуглеводні або білкові, маложирні та інш.) та раціональна дієта – для здорових людей.

Дієти для схуднення – найпоширеніший вид дієт, які водночас можуть бути  небезпечними. Зокрема, тривала сувора дієта призводить до браку мікроелементів (калію, кальцію, заліза, цинку, марганцю, селену та інш.), які можна спожити лише із повноцінного різноманітного раціону. Майже кожна четверта людина, що регулярно сидить на дієтах з добовим споживанням калорій 800, чи втрачає-набирає вагу, розвиває згодом камені у жовчному міхурі. Збільшення ризику передчасної смерті та смерті через серцево-судинні хвороби – один із можливих наслідків різкого коливання ваги в середньому віці.

Насправді, щоб втрачена вага не поверталась, потрібно все робити з розумом. Харчування для схуднення повинно бути збалансоване, включаючи три прості складові: якісний білок, корисний жир і складні вуглеводи, а три повноцінних прийома їжі впродовж дня допоможуть уникнути переїдань і постійний потяг до солодкого.

Давно відома істина – людина втрачає вагу, коли витрачає більше, ніж споживає (при дефіциті калорій). Цього можна досягти фізичним навантаженням, за рахунок зменшення калорійності денного раціону або, поєднавши обидва варіанти. Але й тут слід бути обережним, адже менше калорій не завжди означає краще. Є спеціальні формули для розрахунку не тільки кількості калорій, а й швидкості втрати ваги. В середньому це 500-1000 грамів за тиждень для того, щоб вага не лише не повернулась, а й досягла бажаної цифри безпечно для здоров’я.

Сучасна медицина не стоїть на місці і у питаннях харчування зараз рекомендується лише індивідуальний підхід. За допомогою правильно підібраного харчування можна відрегулювати роботу травної, імунної системи, гормональний фон і покращити зовнішній вигляд без прийому препаратів. Кожна тарілка на столі – це ваше здоров‘я, ваша енергія. Дуже важливо, як ви її з’їсте. Чи поспіхом за 30 секунд, проковтуючи великі шматки і дивлячись в екран телевізора чи смартфона, чи все ж поволі, ретельно розжовуючи їжу та насолоджуючись приємною бесідою.

Наше здоров’я, а значить, і фігура, і зовнішній вигляд залежить від базових речей: сон, їжа, фізична активність та психологічний стан. Це фундамент. І щоб він був міцний і надійний, потрібно просто про себе піклуватись. Здорове, збалансоване харчування, без виснажливих дієт та переїдань – це один із найкращих способів дбати про себе.

Як правильно та сбалансовано харчуватись читайте за посиланням: https://labcenter.kh.ua/?p=28899