Вшануємо пам’ять

Колектив Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати  нашого фахівця Лазоренка Володимира Петровича, лікаря з гігієни праці відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб. Його серце перестало битися на 69 році життя.

Лазоренко В.П. пропрацював у сфері профілактичної медицини 46 років.

У 1977 році, одразу після закінчення Харківського медичного інституту, був прийнятий на посаду лікаря з гігієни праці Комінтернівської районної санітарно-епідеміологічної станції м. Харкова, далі працював у Дорожній та Московській районній санітарно-епідеміологічних станціях м. Харкова, в 2013 році переведений до Харківського обласного центру, де і працював по теперішній час. За роки роботи його не одноразово відзначали за сумлінну працю і високий професіоналізм.

Колектив Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого.

У нашій пам’яті Володимир Петрович назавжди залишиться доброю, чуйною та щирою людиною, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи.