День боротьби з артеріальною гіпертензією

гіперт2

17 травня 2023 року фахівцями державної установи “Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” на площі Привокзальній,1 проведені заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби з артеріальною гіпертензією.

Мета заходу – підвищення інформованості населення про початкові симптоми артеріальної гіпертензії та її наслідки, поширення інформації про те, як можна запобігти розвитку цього захворювання, та популяризація здорового способу життя, як визначального фактору профілактики серцево-судинних захворювань.

На заході організована робота мобільної медичної бригади. Всі бажаючі мали можливість провести вимірювання артеріального тиску та визначити ризики артеріальної гіпертензії. Також проводився безкоштовний забір біологічного матеріалу для виявлення SARS-CoV-2 (збудника COVID-19) методом ПЛР.

Харків’яни та гості нашого міста із зацікавленістю сприйняли проведений захід, активно приймали участь в обстеженнях та цікавились інформацією щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Особиста відповідальність – головна запорука власного здоров’я!