Як позбутися клопів у квартирі

клопи

В останні роки особливу проблему представляє зростання чисельності клопів. Клопи – одні з найбезпечніших домашніх паразитів, які живляться людською кров’ю. Якщо інші комахи часто з’являються в місцях, де не дотримуються санітарні норми, то клопи створюють свої колонії навіть в ідеально чистих приміщеннях. Маленькі розміри, наявність міцного хітинового корпусу дозволяє їм селитися у важкодоступних місцях. У зв’язку з тим, що ці комахи харчуються виключно кров’ю, для місць свого проживання вони вибирають ліжка, постільну білизну та м’які меблі.

Клопи – настирливі кровопивці. Нападають, як правило, уночі, позбавляючи людину нормального відпочинку і сну. Слина комах, яка виділяється при укусі, викликає алергічні прояви різного ступеню важкості майже у 80 % людей (свербіж, печіння, почервоніння шкіри, виникнення папул, а також системні реакції). Щоденні напади  комах  суттєво впливають  на фізіологічний та психологічний стан людини, викликають безсоння, нічні жахи, тревогу, паніку, фобії. При багаторазових нападах може розвинутися залізодефіцитна анемія, особливо це стосується дітей. Окрім цього, розчісування місць укусів часто призводить до потрапляння в організм вторинної інфекції. Вважається, що  клопи є переносниками різних інфекційних захворювань, зокрема вірусного гепатиту В. В їх організмі  можуть перебувати збудники різних інфекційних та інвазійних захворювань (чуми, висипного тифу, туляремії, лихоманки Ку тощо).

Причинами  сучасного сплеску  чисельності цих комах є: активація туризму, міграція  бізнесменів та їх товарів, а також зростання в останні роки продажу речей та товарів, що були у вжитку , так званий  «Second Hand»;

глобальне потепління клімату, що підвищує репродуктивну функцію клопів та

зміна асортименту інсектицидів та технологій їх застосування.

Щоб позбавитись клопів у квартирі, потрібно добре постаратися. Своєчасно розпочата боротьба допоможе швидко позбутися клопів. Найбільш ефективним методом боротьби з клопами є застосування  інсектицидів. Нагадуємо, що останні є досить агресивними та токсичними речовинами для людей та тварин, тому не рекомендуємо проводити дані роботи самостійно, а звертатися за допомогою до установ, які мають право займатися даним видом діяльності.

Наші фахівці професійно проводять боротьбу з клопами відповідно до вимог санітарно-епідеміологічного законодавства зареєстрованими у чинному порядку та дозволеними до використання  інсектицидами.

Заходи проводяться на  договірній основі.

Детальніше звертайтеся за тел. відділення дезінфектології: (057) 3150143