Тренінг з безперервного професійного розвитку

WhatsApp Image 2023-06-02 at 16.15.36 мін

Харківський обласний центр контролю та профілактики продовжує проводити навчання з безперервного професійного розвитку. Сьогодні відбувся тренінг на тему «Організація профілактики холери, клініка, діагностика та організація особистої профілактики медичних працівників». Захід відбувся в офлайн форматі. У тренінгу взяли участь 30 фахівців, у тому числі лікарі-епідеміологи, лікарі-бактеріологи, бактеріологи, помічники лікарів-епідеміологів, лаборанти з бактеріології, госпітальні епідеміологи та лікарі-інфекціоністи.
Учасники мали можливість поглибити свої знання з питань клініки, діагностики холери, лабораторної діагностики, організації роботи по моніторингу за холерою та локалізації осередків, профілактики холери.
Спікерами заходу виступили Ганна СУХОРУКОВА, завідувач відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Олена КОНДРАТЕНКО і Людмила ПОЛЯКОВА, лікарі-епідеміологи відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Людмила КИЛИПКО, завідувач лабораторії особливо небезпечних інфекцій відділу досліджень фізичних, хімічних та біологічних факторів, Світлана БАЙДАК, лікар-епідеміолог відділу моніторингу та реагування на небезпеки.
Наприкінці заходу усі учасники проходять тестовий контроль, за результатами якого отримують сертифікати з 10 балами (при умові надання не менше 80 відсотків правильних відповідей).
Система безперервного професійного розвитку (БПР) для лікарів – це сучасний підхід до професійного вдосконалення лікаря. Замість формального навчання лікарі будуть постійно розвивати свої компетенції.
Навчаємось і працюємо далі!