Тренінг з безперервного професійного розвитку

изображение_viber_2023-06-06_13-34-24-554 м

Харківський обласний центр контролю та профілактики продовжує проводити навчання з безперервного професійного розвитку. Сьогодні відбувся тренінг на тему «Порядок проведення епідеміологічного нагляду за кором, краснухою та синдромом вродженої краснухи. Готовність та реагування на спалах кору. Організація відбору та транспортування зразків біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень». Захід відбувся в офлайн форматі. У тренінгу взяли участь 25 фахівців, у тому числі лікарі-епідеміологи, лікарі загальної практики – сімейної медицини, помічники лікарів-епідеміологів, лаборанти з бактеріології, госпітальні епідеміологи та лікарі-інфекціоністи.

Учасники мали можливість поглибити свої знання з питань організації і проведення протиепідемічних заходів та профілактики кору та краснухи, удосконалити знання з лабораторної діагностики кору та краснухи.

Спікерами заходу виступили Тетяна КАРЛОВА, завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Наталія ЗВЄРЄВА, завідувач вірусологічної лабораторії, Максим ФОКІН, в.о. завідувача відділення імунопрофілактики.

Наприкінці заходу усі учасники проходять тестовий контроль, за результатами якого отримують сертифікати з 10 балами (при умові надання не менше 80 відсотків правильних відповідей).