Про обласне навчально-тренувальне заняття

сух 3 м

На базі АЗПСМ м. Південне КНП «ЦПМД №1» Харківського району 07.06.2023 відбулося обласне навчально-тренувальне заняття з локалізації та ліквідації умовного вогнища холери.

Проведення щорічного навчання по локалізації умовного осередку інфекції, на яку розповсюджуються Міжнародні медико-санітарні правила (ММСП),  передбачено діючою нормативною документацією.

У навчанні взяли участь керівники та провідні фахівці Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації, представники Харківської районної військової адміністрації та районного управління Головного управління ДСНС України в Харківській області, фахівці ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» та відокремлених структурних підрозділів, фахівці КНП ХОР «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня», КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», лікувальних закладів первинного рівня надання медичної допомоги.

В ході заняття було відпрацьовано дії сімейного лікаря КНП «Центр первинної медичної допомоги №1» Харківського району, бригади КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», епідеміологічної  та дезінфекційної бригад Харківської районної філії ДУ «Харківській ОЦКПХ МОЗ» по відпрацюванню забору матеріалу на дослідження та проведення заключної дезінфекції умовного транспорту на якому прибув хворий. Задіяно схему сповіщення керівників різних служб і відомств на рівні району та області, інформування  МОЗ України.