Про проведення узгоджувальних онлайн-нарад

IMG_20230609_135836_resized_20230609_020236976 — м

08.06.2023 та 09.06.2023 завідувачем відділення епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Тетяною КАРЛОВОЮ та в.о. завідувача відділення імунопрофілактики Максимом ФОКІНИМ проведені узгоджувальні онлайн-наради з питань організації та проведення catchup кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи в Харківській області.

У нарадах взяли участь керівники та відповідальні фахівці Департаментів: охорони здоров’я, науки і освіти, соціального захисту населення та цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, Департаментів: охорони здоров’я, освіти, соціальної політики Харківської міської ради, керівники та відповідальні фахівці закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області.

Під час нарад  обговорені питання щодо організації та проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи; представлено проєкт Плану проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи в Харківській області та обговорено заходи і визначені завдання для задіяних відомств та служб відповідно до пунктів проекту Плану проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи в Харківській області.