До постраждалих внаслідок повені регіонів відряджатимуть медиків-добровольців із інших областей: Як долучитися?

допомога постраждалим херсон

Для підсилення кадрової спроможності лікарень до роботи на території постраждалих регіонів (Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей), а також прифронтових територіях, додатково будуть залучені до роботи медики з інших регіонів.

Медики на добровільній основі долучатимуться до роботи у вищезгаданих областях на термін від двох тижнів до 30 днів. При цьому повторне відрядження можливе не раніше ніж через 30 днів після попереднього.

Завдяки підтримці Офісу ВООЗ в Україні, медичні працівники окрім заробітної плати отримуватимуть компенсацію додаткових витрат, пов’язаних із перебуванням у місці відрядження.   

Медики можуть бути залучені до підсилення медзакладів у кілька способів: 

– через керівника лікарні, який подає до державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» списки охочих медичних працівників;

– через самозвернення на гарячу лінію МОЗ – залишивши заявку на участь за номером: 0 800 60 20 19.

Закликаємо фахівців, які мають змогу, долучатися до підсилення колег, адже лише завдяки нашій згуртованості та небайдужості до потреб один одного від перших днів війни ми даємо відсіч ворогу та наближаємось до перемоги!

Джерело – МОЗ України