«ЄДИНЕ ЗДОРОВ’Я»

Зоонози

З метою підвищення професійного рівня щодо реагування на пріоритетні зоонозні захворювання з застосуванням підходу «Єдине здоров’я» за підтримки Європейського бюро ВООЗ 20-21.06.2023 у м. Київ проходить семінар для фахівців регіональних центрів контролю та профілактики хвороб та головних управлінь Держпродспоживслужби в областях. Від ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» в заході бере участь завідувач відділення особливо небезпечних інфекцій Сухорукова Ганна.

В ході семінару учасники ознайомились з основними принципами комплексного підходу «Єдине здоров’я» та наступними кроками щодо його впровадження в нашій країні та досвідом країн, що успішно реалізують підхід «Єдине здоров’я». Провідні фахівці ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» проінформували учасників про підсумки семінару із пріоритизації зоонозних хвороб на основі принципу «Єдине здоров’я», який відбувся 29–31 березня 2023 року в м. Жешув, Польща.

Під час рішення ситуаційних задач учасники семінару покращили навички застосування на практиці складових міжвідомчої взаємодії в контексті підходу «Єдине здоров’я».