Тренінг з безперервного професійного розвитку

тренінг 29.06

Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує проводити навчання з безперервного професійного розвитку медичних працівників. Сьогодні відбувся тренінг на тему «Шляхи розвитку епідемії COVID-19 в країні, впровадження рекомендацій ВООЗ щодо подальшого стримання епідемії». Захід відбувся в офлайн форматі.  Учасники мали можливість поглибити свої знання з питань тенденцій епідемічного процесу COVID-19, організації і проведення протиепідемічних заходів та профілактики, удосконалити знання з лабораторної діагностики COVID-19 та вакцинопрофілактики.

Спікерами заходу виступили Ганна СУХОРУКОВА – завідувач відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Олена КОНДРАТЕНКО – лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Наталія ЗВЄРЄВА – завідувач вірусологічної лабораторії, Максим ФОКІН – в.о. завідувача відділення імунопрофілактики, Світлана БАЙДАК – лікар-епідеміолог відділу моніторингу та реагування на небезпеки.

Наприкінці заходу усі учасники пройшли тестовий контроль, за результатами якого отримають сертифікати з 10 балами (при умові надання не менше 80 відсотків правильних відповідей).