Щодо якості води водних об’єктів, що використовуються для купання

Пляж

Під моніторинговим наглядом ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» знаходиться 13 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах на території м. Харків та області (перелік розміщено тут):
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1pNY_uvu9dpvJwFM9vkmt5yH6WYgMS-Pt&ll=49.73626796257873%2C36.397696700000004&z=8
За результатами останніх моніторингових лабораторних досліджень встановлено, що в межах зони купання на річці Берестова в м. Красноград проби води за вмістом лактозопозитивних кишкових паличок не відповідали гігієнічному нормативу (не більше 5 000 на літр).
Залишаються актуальними рекомендації щодо обмеження використання водойм для купання в межах акваторії пляжів «Удянський», Олексіївського лугопарку, Журавлівського гідропарку, Безлюдівського та Петренківського водоймищ, Основ’янського озера у м. Харків.
Наголошуємо на потенційній епідемічній небезпеці води в усіх зазначених вище місцях масового відпочинку та не рекомендуємо купання у цих водоймах.
Перелік пляжів, які наразі є небезпечними для купання, відображені на карті, яка оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

Нагадуємо, що наразі відвідування рекреаційних зон біля водоймищ на території міста та області є небажаним через безпекову ситуацію.