Щодо якості води водних об’єктів, що використовуються для купання

Пляж

Під моніторинговим наглядом ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» знаходиться 13 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах на території м. Харків та області (перелік розміщено тут):
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1pNY_uvu9dpvJwFM9vkmt5yH6WYgMS-Pt&ll=49.73626796257873%2C36.397696700000004&z=8
За результатами останніх моніторингових лабораторних досліджень встановлено, що в межах зони купання Петренківського водоймища у м. Харків виявлена сальмонела, що свідчить про наявність збудника сальмонельозу у воді водойми.
Залишаються актуальними рекомендації щодо обмеження використання водойм для купання в межах акваторії пляжів «Удянський», Олексіївського лугопарку, Журавлівського гідропарку, Безлюдівського водоймища, Основ’янського озера у м. Харків та на річці Берестова в м. Красноград.
Наголошуємо на потенційній епідемічній небезпеці води в усіх зазначених вище місцях масового відпочинку та не рекомендуємо купання у цих водоймах.
Перелік пляжів, які наразі є небезпечними для купання, відображені на карті, яка оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

Нагадуємо, що наразі відвідування рекреаційних зон біля водоймищ на території міста та області є небажаним через безпекову ситуацію.