Участь у воркшопі за методом людино-центрованого дизайну

untitled (231 of 286)

З 11 по 13 липня 2023 року у м. Львів українською командою соціальних та поведінкових змін ЮНІСЕФ (Social & Behavior Change Team, SBC) за технічної підтримки секції охорони здоров’я та харчування (Health & Nutrition Section) та агенції Lanka.СX проведено воркшоп за методом людино-центрованого дизайну для обласних центрів контролю та профілактики хвороб, фахівців центрів первинної медико-санітарної допомоги та сімейної медицини.

Від нашої установи у воркшопі прийняли участь лікар-епідеміолог Лариса Гейтенко та помічник лікаря-епідеміолога Тетяна Гейко.

Головною метою заходу визначено розробку продуктів та ініціатив для збільшення попиту на вакцини, на основі глибокого занурення в контекст вибраних представників громади та лідерів думок.

На тренінгу учасники визначали та відпрацьовували наступні теми: що таке теорія «Персони» та як цю теорію слід використовувати під час виконання своїх обов’язків; «Шлях до здоров’я та імунізації» та його складові; «Теорія інтерв’ю», як до інтерв’ю підготуватися та безпосередньо провести; навіщо потрібна теорія «Синтез» і як її застосовувати до результатів інтерв’ю.

Основний висновок тренінгу – медичний працівник, лідери громад, лідери думок та пацієнт мають буди однією  командою в збереженні найціннішого – свого здоров’я та здоров’я своїх дітей!

У всьому світі найоптимальнішим методом захисту від багатьох захворювань вважається вакцинація, тож необхідно робити щеплення щоб захистити себе і своїх дітей.