Щодо участі в національному навчальному семінарі

Семінар 17-18 липня

В місті Києві 17-18 липня проходив національний навчальний семінар, організований Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у співпраці з офісом ВООЗ в Україні та Міністерством охорони здоров’я України, присвячений розбудові національного потенціалу з питань планування забезпечення безпечності водопостачання. Учасниками заходу були представники ЮНІСЕФ та інших міжнародних партнерів WASH (абревіатура, яка розшифровується як «вода, санітарія, гігієна»), Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) США, Центру громадського здоров’я та регіональних центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Асоціації підприємств питного водопостачання України, українські громадські організації у сфері водопостачання.

У семінарі взяла участь заступник генерального директора з епідеміологічних та санітарно-гігієнічних питань Неля Новіцька.

На семінарі розглянуті питання:

– ключових принципів, переваг та практичного застосування планування забезпечення  безпечності водопостачання під час надзвичайних ситуацій та на етапі відновлення;

– впровадження та довгострокової реалізації принципів планування безпеки води в національному контексті;

– перенесення вимог Директиви Європейського Союзу щодо якості води в національне законодавство України;

– створення міжвідомчого потенціалу для стійкої підтримки безпечного управління питною водою.