Про навчальний семінар

тренінг 1

У м. Київ 20-21 липня проходить Національний навчальний семінар з питань посилення нагляду за захворюваннями, що передаються через воду, та управління спалахами. Захід організовано та проводиться безпосередньо експертами ВООЗ спільно з МОЗ та Центром громадського здоров’я України.

Від Харківської області у семінарі беруть участь в.о.завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Юлія Морозова та лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Олена Кондратенко.

Основними темами для обговорення є:

– підвищення знання та розуміння основних підходів і найкращих практик для спостереження за інфекційними захворюваннями, що передаються через воду, розслідування та боротьба зі спалахами таких хвороб;

– нагляд за кількома патогенами (небезпеками) у стічних водах, включаючи нагляд за V. cholerae;

– епіднагляд в умовах воєнного конфлікту;

– огляд ситуації в Україні щодо водопостачання, санітарії та гігієни, а також існуючих механізмів для раннього попередження та реагування на спалахи інфекційних захворювань, що передаються через воду.