Щодо участі у тренінгу для фахівців Центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України з цифровізації даних епіднагляду

фото Київ тренінг 08.08.-10.08.2023 — м

З 08 по 10 серпня 2023 року у м. Київ фахівцями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» проводиться «Тренінг для фахівців Центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України із нагляду на основі подій, цифровізації даних епіднагляду та роботи з електронними даними».

Від нашої установи приймає участь помічник лікаря-епідеміолога відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Світлана Фокіна.

Захід проводиться в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики» за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Метою тренінгу є ознайомлення з електронною системою епідеміологічного нагляду (ЕСЕН) для ЦКПХ та ЦГЗ з метою отримання точних та достовірних епідеміологічних даних в режимі реального часу та єдиному інформаційному просторі з електронною системою закладів охорони здоров’я.

Основні завдання:

  • розподіл обов’язків із напрямку епіднагляду в ЦГЗ;
  • огляд системи епідеміологічного нагляду, підхід до цифровізації даних;
  • огляд та практичне застосування модулів та використання шаблонів щомісячних звітів ЕСЕН.

Окрему увагу приділено практичним вправам в модулі «Епідеміологія» для проведення попередніх правок ЕСЕН для майбутніх користувачів системи.