Колектив ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» долучається до відзначення Дня фізкультурника

20230814_125754 м

12 серпня – свято здорового способу життя День фізкультурника, що бере свій початок з 80-х років.

Фахівці державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» вирішили створити позитивний приклад та почати прямо зараз регулярно під час перерви робити фізичні вправи.

Якщо ви теж бажаєте долучитись до здорового способу життя ось декілька порад.

Заплануйте свій час: визначте певний час у вашому розкладі для фізичних вправ. Це може бути вранці перед робочим днем, після роботи або в будь-який інший зручний для вас момент.

Поступовість: почніть з невеликих інтенсивних тренувань та поступово збільшуйте їх тривалість та складність. Важливо уникати надмірного навантаження, щоб уникнути травм.

Оберіть вподобану активність: біг, йога, плавання, танці, велосипедна прогулянка або будь-яка інша активність, яка приносить задоволення.

Залучайте друзів або родичів: вправи разом з кимось можуть бути більш мотивуючими та веселими. Ви можете створити спільний графік або тренуватися разом з друзями чи членами сім’ї.

Постійність: фізична активність ефективна лише тоді, коли ви робите її регулярно. Спробуйте встановити собі мету тренуватися певну кількість разів на тиждень і дотримуйтесь цього графіку.

Розумні цілі: визначте конкретні цілі для себе, наприклад, покращення фізичної форми, зниження ваги, збільшення м’язової маси тощо. Це допоможе вам бути більш мотивованими.

Постійна оцінка: спостерігайте за своїми досягненнями і прогресом. Ведіть щоденник або використовуйте спеціальні додатки для відстеження своїх тренувань та досягнень.