Біологічний вплив електромагнітних полів на організм людини

TVG2

Електромагнітні поля  (ЕМП)- це змінні електричні та магнітні поля, що поширюються у просторі у формі хвиль зі швидкістю світла. Ступінь біологічного впливу електромагнітних полів на організм людини залежить від частоти коливань, напруженості та інтенсивності поля, тривалості його впливу. Учені встановили, що найбільшу небезпеку для організму являє тривале опромінення впродовж декількох років. Унаслідок дії електромагнітних полів можливі як гострі, так і хронічні ураження, порушення в системах і органах, функціональні зсуви в діяльності нервово-психічної, серцево-судинної, ендокринної, кровотворної та інших систем організму людини.

Зазвичай зміни у діяльності нервової та серцево-судинної системах зворотні, і хоча вони накопичуються і посилюються з часом, але, як правило, зменшуються та зникають при виключенні впливу і поліпшенні умов праці.

Повне дотримання санітарних і гігієнічних норм при використанні побутових приладів практично знешкоджує вплив електромагнітних полів на людину. Лабораторія електромагнітних полів та інших фізичних факторів

ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» проводить за зверненням фізичних та юридичних осіб визначення електромагнітних полів в виробничих та громадських будівлях . Для проведення вимірювання звертатись за адресою: м. Харків -70, Помірки; тел. 315-00-07.