Покращення охоплення catch-up кампанією з вакцинації проти кору

WhatsApp Image 2023-09-07 at 15.08.27 мін

В Харківській області в рамках проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору дитячого населення генеральним директором ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та  завідувачами відділень імунопрофілактики, особливо небезпечних інфекцій і антимікробної резистентності та інфекційного контролю здійснено робочий візит до  Зміївської територіальної громади.

Під час робочої зустрічі з заступником міського голови м. Зміїв обговорено виконання плану проведення наздоганяючої кампанії, активізація вакцинації дітей та посилення інформаційних і комунікаційних заходів в громаді.

Разом з тим здійснено моніторинговий візит в КНП «Зміївський ЦПМСД» Зміївської міської ради Чугуївського району, де здійснено аналіз проведення кампанії, причини низьких показників охоплення щепленнями дітей та надано консультативну допомогу та рекомендації стосовно покращення показників проведення catch-up кампанії.

Водночас проведений моніторинг заходів з інфекційного контролю за туберкульозом, надані рекомендації щодо поводження з медичними відходами та гігієни рук.