Про участь у тренінгу

тренінг Нікулін

7 та 8 вересня 2023 року у м. Київ проводиться тренінг для регіональних фахівців у галузі громадського здоров’я щодо впровадження епіднагляду за смертністю та використання засобів візуалізації даних нагляду за смертністю за участі лікарів відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Валерія Нікуліна та Наталі Осової, помічника лікаря-епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Світлани Фокіної.

Захід проводиться в рамках реалізації проєкту «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики» за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення США (DHHS).

Під час тренінгу обговорені питання із розрахунку показників смертності відповідно до порядку ведення епідеміологічного нагляду за смертністю, використання програми Еxcel для аналізу та візуалізації отриманих даних.

Учасники тренінгу навчались навичкам з порівняльного аналізу підсумкових значень, фільтрації даних, оформлення зведених таблиць та діаграм.