Про заходи до Дня фізичної культури та спорту

IMG-51fe15b0721247837ccd58ad1861bc60-V — копия

Сьогодні фахівцями  Харківського центру контролю та профілактики хвороб на площі Привокзальній,1 поводились комунікаційні заходи  присвячені  Дню  фізичної культури та спорту в Україні.

На заході приділена особлива увага необхідності достатньої фізичної активності людей, як одного із факторів профілактики неінфекційних хвороб. Зазначались переваги рухової активності та надавались матеріали стосовно комплексів фізичних вправ.

З метою профілактики неінфекційних захворювань (гіпертонічна хвороба, цукровий діабет,  інсульт, ожиріння тощо) висвітлювались питання  пропаганди здорового способу життя, а саме відмови від тютюнопаління, зловживання  алкоголем, неправильного харчування та недостатньої фізичної активності у формі бесід для різних вікових груп. Надавались друковані матеріали (брошури, листівки) населенню.

Особлива увага приділялась інсульту, харків’яни  проходили тестування  з метою оцінки ризику розвитку інсульту,  нікотинової залежності.

На заході працювала мобільна медична бригада. Проводилось вимірювання артеріального тиску, дослідження цукру крові та  безкоштовний забір біологічного матеріалу для виявлення SARS-CoV-2 (збудника COVID-19) методом ПЛР.

Харків’яни та гості нашого міста з зацікавленістю ставилися до заходу, активно приймали участь в обстеженнях та цікавились інформацією щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.