Долучаємось до відзначення Дня фізичної культури та спорту

IMG_2428 — копия

Продовжуючи традиції впровадження здорового способу життя, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який цьогоріч відзначався 9 вересня, фахівці  Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб регулярно беруть участь у спільних руханках на відкритому повітрі під час перерви.

Колектив нашої установи   слідує гаслу: «Будь активним, щоб залишатися здоровим!».

Працівники філій також прийняли активну участь у проведенні  заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту в територіальних громадах області, були присутні на більшості заходів, що проводились, розповсюджували інформаційні матеріали щодо відмови від куріння, комплексу вправ для підтримки фізичної форми, збалансованого здорового харчування, профілактики інсульту, проводили бесіди, міні-лекції (консультування) з метою заохочення людей позбутися залежності від тютюну і алкоголю.

Багато співробітників вже відчули на собі користь для здоров’я помірної фізичної активності. Відмічаються такі позитивні ознаки, як покращення якості сну, зниження кров’яного тиску, а також зниження відчуття тривоги, що особливо суттєво у воєнний час.

У своєму повсякденному житті наші співробітники практикують ряд активностей, а саме: швидка хода, їзда на велосипеді (переважно по рівній поверхні), плавання, піші прогулянки, робота в домі та на подвір’ї тощо.

Нашим читачам нагадуємо, що рухова активність помірної інтенсивності є безпечною для більшості людей. Але якщо ви маєте хронічні захворювання, надмірну масу тіла чи низьку рухову активність в минулому, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем стосовно типів та обсягів активностей, які б вам підходили!