Продовжується моніторинг проведення cath-up кампанії

photo1694584541 (2) — копия

Фахівці Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб (далі – Центр) продовжують моніторити стан проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору в територіальних громадах Харківської області.

12 та 13.09.2023 фахівці Центру спільно з  фахівцями районних філій Центру відвідали Роганську та Солоницівську територіальні громади.

Під час візитів фахівцями Центру спільно з керівниками закладів охорони здоров’я, сімейними лікарями проаналізовано стан виконання плану наздоганяючої кампанії з вакцинації, визначені причини недостатнього охоплення дитячого населення громади щепленнями проти кору, надані консультації щодо покращення стану охоплення щепленнями населення громади, розроблені та узгоджені заходи щодо активізації вакцинації проти кору дітей, посилення комунікаційної та адвокаційної роботи з відмовниками, з батьками, які не щеплюють дітей з невідомих причин.

Для створення надійного захисту населення проти вакцинокерованих інфекцій в одній команді мають працювати керівники громад, фахівці закладів охорони здоров’я та батьки дітей.