Про участь у навчальному семінарі

eccbf18f-7500-44e3-82fd-86d65a0ae1c1 — копия

12-15 вересня 2023 року у м. Варшава (Польща) Європейським регіональним бюро ВООЗ проводиться навчальний семінар для консультантів телефонних служб допомоги у відмові від тютюну за участі завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Юлії Морозової. Метою семінару є навчання фахівців громадського здоров’я  щодо дієвої підтримки населення з питань відмови від споживання тютюну за рахунок наступних заходів:

  • розширення знань та розуміння операційних процедур телефонних служб допомоги у відмові від тютюну;
  • розширення можливостей щодо створення протоколів для використання при роботі в національній службі допомоги;
  • розширення теоретичних та практичних знань та підходів консультантів телефонних служб допомоги у відмові від споживання тютюну.

У ході семінару обговорюються способи, завдяки яким можливо удосконалити операційні процедури з метою надання ефективних послуг з підтримки відмови від тютюну відповідно до структури існуючої в державі системи охорони здоров’я.

Після завершення семінару учасники зможуть: описувати етіологію споживання тютюну та залежності від нього та застосовувати надану на семінарі інформацію для освіти та мотивації абонентів ліній допомоги під час консультації, надавати підтримку у період відмови від тютюну, розробляти протоколи телефонного консультування та вирішувати проблеми оперативного характеру під час надання допомоги у відмові від споживання тютюну.