Щодо проведення тренінгу для тренерів з імунізації

зображення_viber_2023-09-19_17-24-05-045 м

З метою організації та проведення навчання, тренінгів, семінарів з питань імунопрофілактики для медичних працівників на базі ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» планується створити навчальний центр з імунізації.

Для забезпечення навчальних центрів кваліфікованими тренерами Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України за підтримки міжнародних партнерів ВООЗ та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у м. Львів організовано проведення двоетапних тренінгів.

Нещодавно у м. Львів відбувся перший 5-денний «Тренінг для тренерів», в якому прийняв участь завідувач відділення імунопрофілактики Максим Фокін. Під час практичного тренінгу учасники отримали тренерські та викладацькі навички для проведення навчання з імунізації.

У другому блоці, який проходив 18-20 вересня 2023 року, прийняла участь лікар епідеміолог відділення імунопрофілактики Лариса Гейтенко. В процесі навчання учасники ознайомлені із стандартним курсом ВООЗ «Імунізація на практиці», який буде викладатись медичним працівникам, що надають послуги імунізації.

Від професійного рівня фахівців і якості виконання програми імунізації, проведення комунікаційних заходів, поводження з вакцинами та надання послуг з проведення щеплень залежить довіра населення до вакцинації, ступінь охоплення імунізацією населення та благополуччя епідемічної ситуації з вакцинокерованих інфекцій у Харківській області.

Щиро дякуємо тренерам та організаторам заходу, адже набуті навички й знання стануть у нагоді в подальшій роботі.