Як будемо відзначати Всесвітній день серця

серце

До Всесвітнього дня серця, який відбудеться 29 вересня, державною установою «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проводиться офлайн-акція для населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань.

Захід відбудеться 29 вересня 2023 року на привокзальній площі Південної залізниці та 30 вересня – в Центральному парку культури та відпочинку по        вул. Сумській, 81. Час проведення з 10:00 до 16:00 год.

Офлайн-акція передбачає роботу виїзних бригад, до складу яких входять фахівці нашої установи, а також залучені до заходу інші організації (Харківський обласний центр фізичного здоров’я, Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, лікувальні заклади).

Виїзними бригадами здійснюватиметься інформування населення про хвороби серця та методи їх профілактики з використанням засобів наочної агітації; безкоштовне консультування з питань здорового способу життя: збалансованого харчування, фізичної активності; анкетування щодо шкідливих залежностей; перевірка артеріального тиску та рівня цукру в крові.

Приєднуйтесь до заходів! Виконуйте поради лікарів! Зробіть своє серце здоровішим!