Про участь у черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Мереф’янської міської ради

Харківський р-н

На засіданні комісії ТЕБ та НС Мереф’янської міської ради розглядалися питання щодо попередження отруєнь грибами та іншими дикорослими рослинами. Особлива увага була привернута до основних причин та перших ознак отруєння, а також надання першої допомоги. Тетяна Масалова, в. о. завідувача Харківської районної філії Центру контролю та профілактики хвороб, розповіла про основні отруйні рослини, які найчастіше зустрічаються у нашому регіоні, про які варто знати, симптоми отруєння та домедичну допомогу.

З метою запобігання серед населення отруєнь грибами та дикорослими рослинами було наголошено про недопущення продажу на стихійних ринках грибів, консервованих грибів та салатів з грибами, виготовлених в домашніх умовах. Для запобігання негативного впливу на здоров’я населення дикорослих рослин рекомендовано регулярне знищення бур’янів, видалення чагарників тощо.

Також обговорювалось питання про стан та заходи проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення. Проведено аналіз виконання плану Кампанії, визначено причини непроведених щеплень та обговорено шляхи їх вирішення.