Офлайн-акція до Всесвітнього дня серця продовжується

зображення_viber_2023-09-30_14-37-04-184 – копія

Сьогодні в місті Харків на території Центрального парку культури та відпочинку по вул. Сумській, 81 відбувається офлайн-акція для населення, присвячена Всесвітньому дню серця.

Цей захід проводиться фахівцями  ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ» спільно з представниками інших установ та організацій з метою популяризації здорового способу життя, як головного фактору попередження серцево-судинних захворювань.

Під час акції населенню надається інформація про хвороби серця та методи їх профілактики, основні принципи  здорового способу життя.

Бажаючі беруть участь у тестуванні  для оцінки ризику розвитку інсульту,  визначення ступеня нікотинової залежності.

Фахівці  Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України демонструють майстер-клас з надання  першої домедичної допомоги у випадку необхідності проведення серцево-легеневої реанімації.

На заході працює мобільна медична бригада. Проводиться вимірювання артеріального тиску,  дослідження цукру крові та  безкоштовний забір біологічного матеріалу для виявлення SARS-CoV-2 (збудника COVID-19) методом ПЛР.

Відвідувачі парку активно приймають участь в обстеженнях, із зацікавленістю спілкуються з фахівцями.

Висловлюємо щиру подяку Харківській міській адміністрації,  адміністрації Центрального парку культури та відпочинку за сприяння в проведенні комунікаційного заходу.