Готуємось до Всесвітнього дня психічного здоров’я

images

До Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається  у світі та в Україні щороку 10 жовтня, в нашому регіоні також відбудеться захід для населення «День ментального здоров’я».

Основна мета заходу: звернути увагу людей на проблеми, пов’язані з психічним станом; підтримати тих, кому потрібна психологічна допомога.

Структура заходу включає презентацію пріоритетних планів та напрацювань у сфері ментального здоров’я на рівні області та інтерактивний івент «Подорож до ментального здоров’я».

Захід також передбачає роботу виїзної бригади у складі фахівців державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» та лікарів територіальних лікувальних закладів.

Бригадою фахівців здійснюватиметься інформування населення щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, включаючи психічні розлади, з використанням засобів наочної агітації; анкетування щодо психоемоційного стану відвідувачів; роз’яснювальна робота щодо актуальності вакцинації проти кору, паротиту, краснухи, грипу, коронавірусної інфекції  COVID-19; перевірка артеріального тиску та рівня цукру в крові, відбір біоматеріалу для ПЛР-дослідження на SARS-CoV-2.

Захід відбудеться 10 жовтня 2023 року в ЄрміловЦентрі, який знаходиться в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна та в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.