Долучаємось до Всесвітнього дня ментального здоров’я

IMG_20231010_114746 — копия

Фахівці ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» взяли участь у комунікаційному заході, присвяченому Всесвітньому дню ментального здоров’я. Захід відбувся сьогодні у приміщеннях ЄрміловЦентру та в КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості».

Відвідувачі заходу мали можливість пройти анкетування щодо психоемоційного стану, навчитись навичкам самодопомоги та, при необхідності, отримати психологічну підтримку.

Водночас на заході працювала мобільна медична бригада, яка здійснювала вимірювання артеріального тиску, дослідження цукру крові та забір біологічного матеріалу для виявлення збудника COVID-19 методом ПЛР.

Проводилось консультування  щодо  здорового способу життя, роз’яснювальна робота щодо актуальності вакцинації проти кору, паротиту, краснухи, грипу, коронавірусної інфекції  COVID-19 з використанням засобів наочної агітації.

Висловлюємо щиру подяку регіональному координатору Всеукраїнської програми ментального здоров’я, керівництву Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» за організацію та сприяння в проведенні комунікаційного заходу.