Про проведення онлайн-наради

1м

18.10.2023 завідувачем відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб проведено онлайн-нараду з питань здійснення епідеміологічного нагляду за поліомієлітом та гострими в’ялими паралічами (ГВП) в умовах воєнного стану для завідувачів, лікарів епідеміологів, помічників лікарів епідеміологів філій установи.

У ході наради розглянуто питання здійснення епідеміологічного нагляду за поліомієлітом та ентеровірусними інфекціями в Україні та світі. Акцентовано увагу на стані епіднагляду за поліомієлітом та ГВП, заходах щодо покращення показника активного виявлення ГВП у Харківській області.

Проведено детальний аналіз алгоритму дій при виявленні хворого з синдромом ГВП, опрацьовано порядок протиепідемічних та профілактичних заходів в осередку ГВП.

Окремим блоком обговорено поточну та подальшу стратегію реалізації заходів в регіоні, спрямованих на підтримку Україною статусу країни, вільної від поліомієліту.

Завідувачам філій надані завдання щодо спільної взаємодії з керівниками закладів охорони здоров’я з метою покращення індикаторних показників епідеміологічного нагляду.